Lokalizacja


Cieszyńska 9 powstaje w krakowskiej dzielnicy Krowodrza przy skrzyżowaniu ulicy Cieszyńskiej i Śląskiej.  Spacer na Rynek Główny zajmie niespełna kwadrans, a  na popularne targowisko Nowy Kleparz czy do pobliskiego Parku Kleparskiego zaledwie 5 minut. Dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu licznych punktów handlowo - usługowych  mieszkańcy zyskają czas, załatwiając codzienne sprawy nieopodal miejsca zamieszkania.

Cieszyńska 9 jest bardzo dobrze skomunikowana ze wszystkimi dzielnicami miasta. Najważniejszy węzeł komunikacyjny - Nowy Kleparz - usytuowany nieopodal pozwala na łatwe przemieszczanie się w dowolnych kierunkach. Użytkownicy dwóch kółek bez trudu mogą włączyć się w gęstą sieć ścieżek rowerowych, za to miłośnicy spacerów do wielu centralnych punktów dojdą piechotą w ciągu kilku do kilkunastu minut. Zmotoryzowanym mieszkańcom osiedla dotarcie do Dworca Głównego zajmie około 3 minut, a dojazd do autostrady A4 około 15-20 minut.

Trudno w Krakowie o bardziej centralną lokalizację. Znajdziesz tu wszystko, co potrzebne do życia w mieście – zwykle w szerokim wyborze i najlepszym wydaniu.

Lokalizacja

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.